HAIE noviny Květen !

Zajímavosti z HAIE výzkumu, epidemie Covid-19 a zajištění opatření pro pokračovaní projektu, přehledy v grafech, a také 12 výherců voucheru v hodnotě 5000 kč.

PROJEKT HAIE STÁLE PROBÍHÁ

Vážení účastníci projektu HAIE, vzhledem k současné situaci COVID - 19 bychom Vás rádi informovali, že PROJEKT HAIE STÁLE PROBÍHÁ.

HAIE noviny !

Zajímavosti z našeho výzkumu, informace o probandech, přehledy v grafech a také exluzivní balíček pro každého od firmy NUTREND !!

Volná pracovní pozice v projektu HAIE

Koordinátorka (koordinátor) kohorty výzkumné studie 4HAIE. Práce v interdisciplinárním týmu (fyziologie, biomechanika, psychologie) na inovativním projektu zkoumajícím vliv znečištění ovzduší na pohybovou aktivitu a zdraví člověka; koordinace náboru účastníků výzkumu (ve spolupráci s externí agenturou); screening a rezervace termínů vstupního testování; koordinace termínů a rezervací napříč laboratořemi; komunikace s účastníky výzkumu; vedení náborové agendy a zaznamenávání údajů.

4HAIE noviny !

Noviny se zajímavými informacemi z našeho výzkumu. Zajímá vás, jak jsme daleko? Máte nějaké nejasnosti? Nebo vás zajímá kdo je výherce měsíční loterie? Přečtěte si naše 4HAIE noviny a budete v obraze.

Přesnot měření složení těla

Článek se zabývá přesnosti měření tělesného složení metodou duální rentgenové absorpciometrie (DXA). Výsledky prezentované v této studii budeme moci využít i při vyhodnocování výsledků měření tělesného složení v rámci projektu HAIE, který naše pracoviště řeší.

Zapojení Ostravských strážníku do výzkumu​

Přes 50 strážníku se zapojilo do unikatního projektu zaměřeného na Vliv průmyslového prostředí na zdraví.

Magnetické rezonance na OSU !!

Ostravská univerzita získala magnetickou rezonanci pro excelentní výzkum. Krásný článek od poskytovatele SIEMENS

V současné době probíhá nábor probandů pro výzkum !!

Pokud máte zájem stát se součástí výzkumu, neváhejte nás kontaktovat !